Завтра банки почнуть кредитувати під заставу інвалюти

Серпень 30, 2017, 00:06 | (0) | новини Світ
52_main_ukr

Національний банк України дозволив банкам видавати гривневі кредити під заставу іноземної валюти на рахунках клієнтів.

Про це Нацбанк повідомляє на своєму офіційному сайті .

Відповідну постанову в рамках чергового послаблення антикризових обмежень на валютному ринку прийняв регулятор 29 серпня 2017 року. Вона набуває чинності з 30 серпня 2017 року.

Досі банкам було заборонено видавати клієнтам кредити в національній валюті, якщо в забезпечення виконання зобов’язань за ними були надані майнові права на кошти в іноземній валюті, що розміщені на рахунках у банках.

"Національний банк вирішив дозволити видачу кредитів у таких випадках. Це, на думку Правління НБУ, сприятиме пожвавленню банківського кредитування", - зазначають у відомстві.

Нагадаємо, минулого тижня Нацбанк дозволив населенню отримувати готівку в іноземній валюті з поточних і депозитних рахунків через каси і банкомати без обмежень по сумі. З вересня 2016 року діяв ліміт , згідно з яким один клієнт на добу міг отримати не більше 250 тис. грн в еквіваленті.

Джерело:biz.nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>