Ефективний спосіб для очищення судин

Червень 4, 2017, 15:20 | (0) | Здоров'я і краса новини

Для того, щоб організм повноцінно функціонував та встигав виводити усі токсини слід правильно харчуватись та періодично допомагати йому у очищенні. Детальніше про засіб який допоможе очистити судини та кишківник читайте у "Країні здоров'я"

Інколи для того, щоб допомогти організмові бути здоровішим достатньо простих натуральних засобів, які майже завжди під рукою. Серед таких засобів гречане борошно та кефір.

Саме ці продукти дозволять знизити рівень цукру у крові, очистять кишківник та судини, а також дозволять нормалізувати діяльність підшлункової залози та обмін речовин. Для приготування цього засобу вам знадобиться столова ложка гречаного борошна. Отримати його можна змоловши гречку у кавоварці. Окрім того вам буде потрібна склянка кефіру. Столову ложку гречаного борошна слід додати до склянки кефіру та поставити суміш у холодильник. Пити її слід за пів години до прийому їжі вранці. Курс лікування триває 14 днів.
Джерело:мzdorovia.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>