ДО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ПРИВЕЗЛИ МОЩІ СВЯТОЇ ФАУСТИНИ КОВАЛЬСЬКОЇ (ФОТО)

Червень 29, 2017, 23:54 | (0) | Духовність і культура новини область Україна

В івано-франківську церкву Івана Хрестителя, що на вулиці Микитинецькій привезли частинку мощей святої Фаустини Ковальської.

За словами отця Володимира Вінтоніва, мощі постійно знаходяться у жіночому закритому монастирі Воплоченого Слова, що у місті Бурштин.

"У величному релікварумі, що у формі готичного храму, є частинка кістки святої Фаустини, - каже о. Роман Терлецький. - Уже завтра частинка мощей буде перебувати у каплиці Божого Милосердя, що на території івано-франківської міської лікарні, на вулиці Мазепи".

Довідково:

Св. Марія Фаустина Ковальська (* 25 серпня 1905 — † 5 жовтня 1938) — католицька свята, проповідниця Божого Милосердя, містик.

Народилася у багатодітній, бідній і побожній селянській родині. Охрещена і отримала ім'я Гелена. У свої 16 років покинула родинний дім задля заробітку і допомоги батькам.

З 1 серпня 1925 року — у монастирі Сестер Матері Божої Милосердя у Варшаві, де отримала ім'я сестра Марія Фаустина і через п'ять років склала монаші обіти: чистоти, убогості і послуху. Перебувала у різних монастирях, найдовше у Кракові, Плоцьку і Вільнюсі.18 березня 1993 Святіший Отець Іван-Павло II проголосив Марію Фаустину Ковальську блаженною.

30 квітня 2000 У Римі відбулася канонізація сестри Марії Фаустини Ковальської.

Джерело: firtka.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>