До Дня вишиванки в Галичі розмалюють центральний майдан

Травень 14, 2019, 09:57 | (0) | область
8de2cf15f8638fc8be02f33a7b0d7049c5645650

Це буде доріжка, довжиною 40 метрів і 3 метри завширшки, - розповіла директор Малої академії народних ремесел м.Галич Стефанія Сидорук, інформують "Вікна" з посиланням на "Галицьке слово".

За її словами, доріжка буде розмальована в галицьких кольорах з використанням давніх орнаментів, запозичених з розписів храму Св.Пантелеймона. Сетефанія Стефанівна зазначає. що остаточний малюнок на бруківці може дещо відрізнятися від ескізу, який вона розробила, але це суттєво не вплине на його вигляд і прикрасить центральну площу перед пам'ятником Королю Данилові Галицькому.

Викладачі Малої академії приступили до розмітки майбутнього орнаменту та нанесення першого грунтового шару зносостійкої фарби. Наступні два дні до них долучаться учні академії. Загалом на бруківку буде нанесено три шари фарби.

Така ініціатива визрівала у галичан вже давно. Її підтримало керівництво міста і району та виділило для реалізації цього проекту необхідну суму грошей на придбання фарб, а це близько 10 тисяч грн.

Тож, якщо погода не заважатиме, то галичан і гостей міста до Дня вишиванки очікуватиме приємний сюрприз - урочисте відкриття "вишиваної" доріжки.

Джерело: vikna.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>