Динамо сенсаційно програло Карпатам. Результати матчів чемпіонату України

Вересень 2, 2018, 22:57 | (0) | Футбол

Після вильоту з Ліги чемпіонів київське Динамо продовжило невтішну серію в матчі з львівськими Карпатами. Усе розпочалось з невдалого пасу Беньяміна Вербіча на Микиту Бурду. Пас словенця перехопив Сергій М'якушко, пробіг кілька метрів та прострілив на вільного Маркіяна Шведа, якому залишалось влучити в незахищений кут. Другий гол Маркіяна Шведа - із розряду шедеврів. Форвард Карпат на замасі прибрав захисника та красиво закрутив м'яч у дальній кут. В другому таймі динамівці прокинулися, створили безліч моментів, але забити так і не зуміли.

Луганська Зоря після вильоту з Ліги Європи від Лейпцига, досхочу відігралась на Арсеналі-Київ. Команда Юрія Вернидуба, який передумав іти у відставку, відвантажила у ворота київської команди 5 голів без відповіді.

У матчі з Десною перервав безвиграшну серію Олімпік. Донецькому клубу вистачило одного голу, аби вивезти три очки з Чернігова. Близький до перемоги в матчі з Олександрією був ФК Львів. Львів'яни вже до 21-ї хвилини вели в рахунку 2:0, але втримати перемогу не зуміли, пропустивши два м'ячі.

Десна - Олімпік - 0:1

Гол: Білоног, 55

Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Братков, Мостовий - Старенький (Банасевіч, 71), Огиря, А. Фаворов, Волков (Волков, 71) - Філіппов, Безбородько (Ковпак, 65)

Олімпік: Кринський - Є. Пасіч, Гришко, Кравченко, Зубейко (Сондей, 77) - Кольцов, Вакуленко - Ксьонз, Білоног (Немчанінов, 70), Балашов (Трояновський, 59) - Дегтярьов

Попередження: Огиря, Гітченко, Філіппов - Є. Пасіч, Дегтярьов

Вилучення: Гітченко, 75

Львів - Олександрія 2:2

Голи: Бруно, 8, Тейлор, 21 - Грицук, 53, Сітало, 86

Львів: Бандура - Адамюк, Приймак (Білий, 56), Голіков, Воронін - Каленчук, Джонатан - Тейлор (Сабіно, 90), Аугусто (Волошинович, 70), Западня - Бруно

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бондаренко, Шендрик, Цуріков - Банада, Запорожан (Грицук, 46) - Протасов, Ковалець, Задерака (Шастал, 67) - Пономар (Сітало, 40)