Динамо перервало серію без перемог, Шахтар розгромив Чорноморець. Результати матчів чемпіонату України - відео

Вересень 24, 2018, 12:55 | (0) | Футбол
67_main

У неділю, 23 вересня, трьома матчами завершився дев'ятий тур чемпіонату України з футболу.

Київське Динамо перервало свою триматчеву серію без перемог в чемпіонаті України, на своєму полі розгромивши чернігівську Десну. Гості трималися практично тайм, але на останніх хвилинах першої половини зустрічі пропустили від Микити Бурди, який забив після стандарту.

Після перерви кияни забили ще тричі - голами відзначилися Беньямін Вербич, Томаш Кендзьора і Віктор Циганков. Завдяки цій перемозі кияни повернулися на друге місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Динамо - Десна 4:0 Гол: Бурда, 45, Вербич, 68, Кендзьора, 74, Циганков, 87

Динамо: Бойко - Кендзьора (Буено, 77), Бурда, Кадар, Миколенко - Буяльський (Дуелунд, 86), Сидорчук, Гармаш (Шапаренко, 80) - Циганков, Вербич, Морозюк

Десна: Паст - Люлька, Гітченко, Братков, Мостовий - Д.Фаворов, Огиря, Коберідзе (Банасевіч, 89), Картушов - А.Фаворов (Старенький, 72) - Безбородько (Хльобас, 67)

Попередження: Гармаш - Братков

Огляд матчу

Донецький Шахтар у звітному турі також здобув розгромну перемогу. У Харкові "гірники" забили три м'ячі у ворота Чорноморця. Всі вони припали на другий тайм. Рахунок відкрив Жуніор Мораес, потім Іван Трубочкін відправив м'яч у свої ворота, а крапку в грі поставив Тайсон.

Перевага Шахтаря над Динамо в турнірній таблиці УПЛ становить сім очок, але у киян ще є гра в запасі.

Шахтар - Чорноморець 3:0 Голи: Мораес, 58, Трубочкін, 60 (у свої ворота), Тайсон, 82

Шахтар: Шевченко - Бутко (Данченко, 83), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Майкон, Степаненко (Кайоде, 70) - Марлос, Тайсон, Фернандо (Патрік, 78) - Мораес.

Чорноморець: Литовченко - Романюк, Рижук, Грачов, Трубочкін - Савченко, Мусолітін - Леонов (Татарков, 83), Бабенко, Чорний (Норенков, 73) - Коваль (Штогрін, 64).

Попередження: Мораес, Майкон - Рижук, Бабенко.

Огляд матчу

В останньому матчі ігрового дня Ворскла на своєму полі на останніх хвилинах вирвала перемогу над Зорею. Обмінявшись голами у другому таймі, команди утримували нічийний рахунок до компенсованого часу, коли перемогу Ворсклі приніс автогол Василя Прийми. За кілька хвилин до цього В'ячеслав Шарпар не реалізував пенальті.

Завдяки трьом перемогам поспіль Ворскла піднялася вже на четверте місце в турнірній таблиці.

Ворскла - Зоря 21 Голи: Ребенок, 65, Прийма, 90 (у свої ворота) - Караваєв, 71.

Ворскла: Шуст - Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур - Кобахідзе (Сергійчук, 42), Кравченко (Скляр, 74), Шарпар, Ребенок - Кулач (Карека, 83) - Коломоєць.

Зоря: Махарадзе - Тимчик, Сваток, Прийма, Михайличенко - Сілас, Харатін - Караваєв, Рафаель (Луньов, 85), Ледньов (Кочергін, 72) - Громов (Леонардо, 66).

Попередження: Чеснаков, Даллку, Кулач, Сергійчук, Шуст - Михайличенко, Рафаель, Караваєв.

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Нагадаємо, напередодні в чемпіонаті України Львів і Карпати не змогли виявити сильнішогов галицькому дербі, а Арсенал-Київ поступився Олімпіку. Після цієї поразки у відставку подав головний тренер київської команди Фабріціо Раванеллі.