Держдеп США закликав РФ змусити Асада припинити "варварські атаки"

Грудень 30, 2017, 14:52 | (0) | Світ
Nf56PjoUdHM
Державний департамент США закликав уряд Росії вплинути на режим президента Сирії Башара Асада.

Про це йдеться в опублікованій на сайті держдепу США заяві.

"Ми повторюємо наш заклик до РФ виконати свої зобов'язання та забезпечити, щоб режим президента Сирії Башара Асада припинив варварські атаки проти мирних жителів Сирії", - зазначається в повідомленні.

Держдеп просить уряд Сирії дозволити всі медичні евакуації в обложеному районі, а також потік медичних запасів та гуманітарної допомоги.

"Зараз, як ніколи раніше, Росія та міжнародне співтовариство повинні рішуче підтримувати безперешкодний гуманітарний доступ до всієї Сирії та натиснути на режим Асада для забезпечення переговорів з вироблення політичного вирішення конфлікту через Женевський процес під егідою ООН", - йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що прихильники озброєної сирійської опозиції, які були в блокаді сил режиму Башара Асада протягом останніх чотирьох років, будуть евакуйовані з передмістя Дамаска у провінцію Ідліб.

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>