Державіаслужба: ЄС не заборонив літати над територіями у Східній Україні

Вересень 22, 2017, 18:08 | (0) | Україна
litak_358319_pexels

Європейське агентство з авіаційної безпеки відправило Державній авіаційній службі України інформаційний документ, який має рекомендаційний характер. Ні про яке закриття повітряного простору над аеропортами «Харків», «Дніпропетровськ» та «Запоріжжя» не йдеться.

Про це заявила прес-секретар Державіаслужби Ірина Кустовська у матеріалі ресурсу НВ.

Як зазначили у повідомленні, до відомства прислали інформаційний бюлетень, де рекомендувалося не літати над Дніпропетровським районом, куди входять аеропорти «Харків», «Дніпропетровськ» та «Запоріжжя».

Зараз це питання вирішують.

«Сьогодні ми беремо участь в консультаціях разом з державними органами для того, щоб сформувати офіційну позицію», – наголосила Кустовська.

На думку Гендиректора консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександра Ланецького, є дві причини, чому рекомендували заборонити польоти: незадовільна робота наземних авіаційних служб України та військова загроза.

Та, за його словами, не все так однозначно. Адже Украерорух завжди відзначався злагодженою роботою, а війна триває вже давно. Тим більше, що авіакомпанії літали над Україною навіть в найгостріші часи бойових дій.

«Можливо у західних спецслужб є якась інформація про ймовірний теракт», – пояснив Ланецький.

Однак у Мінінфраструктури цю інформацію не змогли прокоментувати.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Державіаслужба отримала інформаційний бюлетень від Європейського агентства з авіаційної безпеки.

Там йшлося про небезпеку польотів в межах Дніпропетровського району, куди входять аеропорти «Харків», «Дніпропетровськ» та «Запоріжжя». Відповідно Агентство рекомендувало не літати на цій території.

Джерело: zik.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>