Державні електронні аукціони захистить криптотехнологія Blockchain

Вересень 9, 2017, 21:48 | (0) | новини Хай-тек

Навіщо ця технологія для українських аукціонів і як саме вона працює — пояснює Віктор Вишньов, генеральний директор ДП «СЕТАМ»:

«Технологія використовується для того, щоб захистити будь-який набір даних. Уявіть собі вузликове письмо: ви щось занотували, зробили якусь помітку і не можете її стерти, вона зафіксована раз і назавжди. Далі ви робите зміни, і вони записуються поверх того, що вже було. І кожного разу фіксується стан системи. Тобто таким чином ви не можете повернутися до первинного стану і змінити щось на початку.

Тому неможливо підробити щось чи змінити без того, щоб у системі не з’явилася інформація, що той чи інший юзер щось у ній зробив. Ми використовуємо систему для фіксації ставок учасників під час торгів. Таким чином технічно гарантуємо нашим учасникам чесність та неможливість будь-кому з адміністраторів або зі сторонніх осіб будь-яким чином втрутитися у роботу системи».

Джерело:hromadskeradio.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>