Депутат Ради Лозовий заявляє, що «став жертвою валютних аферистів»

Листопад 6, 2018, 11:56 | (0) | Світ Україна
db027cd6e83543f771fa72aa64b576569e910b31

Депутат Верховної Ради Андрій Лозовий (фракція Радикальної партії) 5 листопада був на кілька годин затриманий у столиці Чехії. Підставою для затримання, як Лозовий сам написав у Facebook, стало те, що в зоні duty free аеропорту Праги він розраховувався фальшивими купюрами.

«Став жертвою валютних аферистів. Помічник міняв кошти, і йому дали фальшиві (він зараз у поліції в Україні пише про це заяву). Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва – мене затримали. Зняли з літака, як у кіно. Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там, але, зрештою, розібралися, що я не скоїв злочин, а навпаки став жертвою шахраїв, тому в провадженні чеської поліції я проходжу як потерпілий», – твердить депутат.

Радіо Свобода після початку робочого дня планує зв’язатися з речниками чеської поліції, щоб почути їхню версію інциденту.

Джерело: www.radiosvoboda.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>