Денис Ворона  здобув срібло на міжнародних змаганнях

Червень 29, 2018, 15:27 | (0) | інше новини район
Кубок Світу 2 місце

З 22 до 28  червня  м.Зуль (Німеччина) проходив етап Кубка світу серед юніорів.

У складі збірної команди України виступав  і вихованець Рогатинської СДЮСШОР та Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності - Денис Ворона (тренер Володимир Ворона).

Варто відзначити, що у вправі  МП-8 ( швидкісна стрільба по п’яти мішенях, 25м. ) Денис  разом із спортсменами зі Львова - Юрієм  Колесніковим  та  Полтави – Максимом Городинцем у командному заліку став  срібним призером. Золоті нагороди в цій вправі завоювали спортсмени з Китаю, бронзові ж дісталися  спортсмени з Німеччини.

Втім, це були не єдині перемоги, якими порадували  українські стрільці.  У  вправах МП-5  та МП-10 ( стрільба по  мішені, 25м.) їм також вдалося вибороти  бронзові нагороди.

У вправі МП-5 перше місце зайняли спортсмени з Індії, 2-е – спортсмени Франції, а МП-10 перше - з Індії, 2-е – Китаю.

Відрадно, що у всіх трьох вправах збірна команда України виборювала нагороди і була близька до перемоги.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на етапі Кубка світу. Бажаємо їм подальших вдалих виступів, адже попереду  відповідальний старт на Чемпіонаті світу в Кореї,  який відбудеться у вересні.

Віктор Бичинський, заступник директора СДЮСШОР.       

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>