Демонстрація за свободу преси переросла в сутички з поліцією у Венесуелі

Травень 28, 2017, 13:52 | (0) | Світ

Демонстрація за свободу преси в Венесуелі, яка відбулася в неділю, 28 травня, переросла в зіткнення з поліцією. Молоді люди за допомогою вантажівок і барикад заблокували автостраду, що проходить через столицю країни Каракас, а потім підпалили їх. Для розгону демонстрації поліція застосувала сльозогінний газ. У відповідь демонстранти закидали поліцейських метальними снарядами і коктейлями Молотова, повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Приводом для демонстрації стала десята річниця закриття опозиційно налаштованого телеканалу RCTV. Тодішній президент Венесуели Уго Чавес замість RCTV створив новий державний канал - TVES. Наступник Чавеса Ніколас Мадуро оголосив, що TVES всі ці роки символізує "гуманітарне телебачення".

Протестні акції опозиції в Венесуелі проходять вже кілька місяців. Демонстранти домагаються звільнення з посади Ніколаса Мадуро. На думку опозиції, він відповідальний за економічну кризу в країні, яка призвела до серйозного дефіциту постачання. Під час протестних акцій вбито 58 осіб, ще десятки поранені.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>