Делегація з Рогатинщини відвідала малу батьківщину Василя Івахіва

Квітень 23, 2018, 21:58 | (0) | інше новини район
f2b4111771

22 квітня делегація  Рогатинського району (у складі пластунів з Рогатина та Липівки, учнів Рогатинської гімназії та членів Рогатинської станиці Братства ОУН-УПА) побували у с. Подусільна на Перемишлянщині. У цьому мальовничому куточку  відбулися  урочистості з нагоди 110 річниці від дня народження першого командира УПА – Василя Івахіва.

У Подусільні Василь Івахів народився, а його учнівські роки  пройшли у Рогатинській гімназії, де  отримав виховання у пластовому курені імені Пилипа Орлика, тож молоде покоління пластунів та їхні наставники вирішили долучитися до цієї пам'ятної події.

Свято розпочалося із Служби Божої та молебню у храмі прп. Параскевії Терновської. Після богослужіння спільною ходою духовенство, представники влади, громадських організацій і гості перемістились до пам’ятника де і відбулись основні заходи. Отці відправили панахиду, відбулось покладання квітів, молитва за Україну та її героїв, громадське віче і нагородження героїв Перемишлянщини. Після офіційної частини відбувся концерт патріотичної пісні.

Ярема Зварчук, керівник районної організації «Пласт». 

Джерело: www.rohatyn.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>