ДБР проводило слідчі дії у Верховній Раді, - Парубій

Серпень 27, 2019, 16:25 | (0) | Україна
63463463[410059](265x188)

Державне бюро розслідувань проводило слідчі дії у Верховній Раді. Про це повідомляє спікер останньої Ради Андрій Парубій, передає РБК-Україна.

Згідно зі словами чиновника, відомство завадило депутатам апарату здійснити тестування сенсорної кнопки для голосування. Політик вказує на прямий тиск правової структури щодо законодавчого процесу і на несанкціоновані дії з боку ГБР без належного дозволу. "Постанови жодного не було. У нас є тільки лист Госбюро розслідувань. ГБР зайшли без офіційного попередження.

Зайшли без рішення суду. Фактично, хтось їм дав пропуск як громадянам", - уточнив Парубій. Іншими словами, політик наполягає на незаконному проникненні до Верховної Ради України та на грубому втручанні в систему роботи з політичним підтекстом. Відзначимо, що зі свого боку Державне бюро розслідувань поки не дало коментар щодо звинувачення.

Джерело: ura-inform.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>