Греція відкриває кордони для туристів без тестів і карантину

Травень 22, 2020, 11:52 | (0) | Світ
6DF414C1-F9E9-4AE5-96EC-4F9AAFA7AFE5_w1023_r1_s

Греція відкриває кордони для туристів без тестів і карантину.

Про це пише “Четверта студія” з посиланням на “У відпустку”.

“Надзвичайно приємна звістка надійшла з Греції. Вже 15 червня ця країна відновить роботу туристичної галузі, при чому іноземним туристам не доведеться ані робити тестів, ані проводити певний час в карантині. Проте на даний час точно відомо тільки про громадян 19 країн Європи, які зможуть безперешкодно відвідувати Грецію. України поки що в цьому списку немає, але, зважаючи на останню динаміку зняття обмежень в Європі, є шанси, що список країн значно розшириться”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє CNN Greece, графік відновлення грецького туристичного ринку буде виглядати наступним чином:

* з 25 травня буде дозволений яхтовий спорт; * з 1 червня відкриваються табори, кемпінги і цілорічні готелі; * з 15 червня відриваються всі інші види розміщення. В цей же день активується перший етап відновлення авіасполучення – спочатку тільки до афінського аеропорту «Елефтеріос Венізелос»; * з 1 липня розпочинається другий етап відновлення авіасполучення – рейси будуть дозволені в усі аеропорти Греції; * з 15 липня поступово будуть скасовані інші обмеження.

За інформацією HuffPost, з 15 червня до Греції зможуть в’їжджати туристи з Болгарії, Кіпру, Ізраїлю, Німеччини, Північної Європи тощо. А вже з 1 липня – і з інших країн світу. Але буде зроблений виняток. Не можна буде в’їжджати з країн з негативними епідеміологічними характеристиками. Як очікується, їх перелік буде своєчасно оголошений.

Таким чином, можна припустити, що оскільки Греція дозволить в’їзд з усіх країн світу, то українці зможуть потрапити до Греції вже з 1 липня.

Джерело: 4studio.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>