ГПУ не повідомляла Манафорту підозру у справі "чорної бухгалтерії" ПР

Березень 31, 2018, 13:20 | (0) | Україна
936861

Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України перевіряє факти можливої видачі коштів з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів екс-голові передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Полу Манафорту, але про підозру йому не повідомлялося. Про це повідомили у Генеральній прокуратурі України у відповіді на інформаційний запит УНН.

Зазначається, що у Генпрокуратурі розслідується кримінальне провадження, у якому, в тому числі, перевіряються записи про здійснення виплат з так званої чорної бухгалтерії, у яких вказано призначення "Пол Манафорт".

"Однак наразі останньому у кримінальних провадженнях, які розслідуються слідчими Департаменту спеціальних розслідувань, повідомлення про підозру не здійснювалося", - поінформували у прокуратурі.

Нагадаємо, НАБУ і САП заявляли, що не уповноважені розслідувати діяльність Пола Манафорта як політконсультанта ПР.

Як повідомляв УНН, у листопаді 2017 року начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк повідомляв, що готуються нові запити до США із проханням допитати американського політтехнолога Пола Манафорта.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>