Гостинці та обереги прямують на передову

Грудень 23, 2017, 15:44 | (0) | інше АТО головне Добрі справи МОЄ МІСТО новини

Непомітно минув рік, а в думках й досі, наче вчорашні, виринають яскраві спогади такої ж передноворічної пори 2016-го: спільне приготування рогатинцями сотень вареників та домашньої куті, які дісталися передової, створення школярами краю зворушливих листівок і сувенірів, що розчулили не одного захисника у часі Нового року і Різдва… Мабуть, ті згадки настільки «свіжі» в нашій пам’яті, адже наділені головним змістом різдвяних свят – умінням розділити їх з іншими, подарувати тепло й свою турботу.

Тому не дивно, що хорошу традицію доносити шматочок щирого домашнього дійства у місця, де не стихають вибухи, жителі Рогатинщини вирішили продовжили і цьогоріч. Вже невдовзі приємні звісточки у картонних коробках, адресовані з малої батьківщини, дістануться передової, а, водночас, наших мужніх земляків-військових. Варто відзначити, що посприяли у цій добрій справі учні та педагоги Рогатинської ЗОШ №2, які нещодавно у своїй альма-матер провели благодійні акції на підтримку бійців АТО. Тож завдяки їхнім спільним старанням на Схід держави попрямували продукти, чай, кава, теплі шкарпетки і чимало солодких гостинців тощо. Крім того, продуктовими «наборами» (крупами, печивом, консерваціями) посприяли громади сіл Фрага та Підбір»я, 15 літрами меду – пасічник Богдан Люклян, а про засоби гігієни (зубну пасту, мило, піну для бриття та ін.) для військових подбали школярі опорного закладу – Рогатинська СЗОШ №1.

Святкові коробки із щедрими дарунками напередодні Різдва та Нового року дістануться передової, а кожну із них доповнять теплі дитячі послання у вигляді малюнків, аплікацій, листівок, створені школярами краю. А ще - сплетені зі соломи Катериною Андрусів та її творчими помічниками ангели-охоронці. Маємо надію, що наділені доброю енергетикою малоді, ці чудові речі ручної роботи стануть надійними оберегами для наших захисників.

???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>