Головну ялинку країни вночі привезли на Софійську площу

Грудень 6, 2017, 12:19 | (0) | Україна
3B63E323-2BC0-45DC-A1D5-F7D132CF52FD_w1023_r1_s

Через затори на вулицях столиці, новорічну красуню привезли із кількагодинним запізненням, повідомляють активісти ГО «Folk Ukraine».

«Поки ви літаєте у снах, наша зелена красуня вже прибула до Києва! Це була довга, зворушлива та сповнена магії подорож. Дякуємо всім, хто супроводжував новорічне дерево до столиці та піклувався про його безпеку. Зовсім скоро ялинка засяє вогнями та ми поринемо у новорічну казку», - йдеться у повідомленні у Facebook.

Новорічну ялинку до Києва мали привезти ще вчора, 5 грудня, опівдні. Однак виникла затримка – через корки на дорогах столиці поліція не давала дозволу на її в’їзд, тож кілька годин трал із ялинкою простояв під Києвом. Продовжити рух можна було лише після опівночі.

Нагадаємо, головна ялинка країни виросла у Богородчанському лісгоспі Івано-Франківської області. Висота її 30 метрів, вік понад 100 років. Відкриття її на Софійській площі відбудеться традиційно на День святого Миколая - 19 грудня.

Джерело: press-centr.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>