Глава Держрезерву повідомив про запропонований йому хабар: правоохоронці затримали одного з чиновників

Лютий 3, 2020, 12:08 | (0) | Україна
1579786145-4958

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) затримали під час отримання хабара начальника управління Державного агентства резерву України.

"Слідство встановило, що начальник управління Держрезерву протягом листопада 2019 року - січня 2020 року підбурював керівників підприємств, що належать до сфери управління Держрезерву, до надання неправомірної вигоди. За це чиновник обіцяв їм збереження посад та сприяння з боку керівництва Держрезерву в їхній подальшій діяльності. Усвідомлюючи, що реалізувати цей задум можна було тільки за участю глави Держрезерву, підозрюваний спробував схилити його до отримання неправомірної вигоди від керівників згаданих підприємств", - повідомляє прес-служба НАБУ.

Глава Держрезерву, отримавши пропозицію неправомірної вигоди, звернувся до правоохоронців.

Детективи НАБУ спільно зі співробітниками Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України зафіксували кілька випадків отримання підозрюваним хабарів від керівників підприємств нібито для подальшого передання главі Держрезерву. При цьому чиновник залишав собі 20% отриманої суми як оплату за "послугу".

Під час отримання неправомірної вигоди розміром $40 тис. 31 січня чиновника затримали. 1 лютого йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368, ч. 4 ст. 369 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу України.

2 лютого Вищий антикорупційний суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави розміром 2,102 млн грн.

Тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення інших випадків протиправної діяльності начальника управління Держрезерву та керівників підприємств, що входять до сфери управління органу.

Джерело: ua.interfax.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>