Генерал США: Існує єдиний спосіб запобігти повномасштабному вторгненню РФ до України

Грудень 4, 2017, 14:00 | (0) | Світ Україна

Командувач сухопутних сил США в Європі Бен Ходжес вважає, що єдиний спосіб запобігти повномасштабному вторгненню РФ до України - це продемонструвати свою готовність до такого сценарію.

Про це Ходжес заявив в інтерв'ю Європейській правді під час Львівського безпекового форуму.

"Шлях, який робить це (повномасштабне вторгнення - Ред.) менш реальним, однозначний: ви маєте демонструвати свою готовність до такого сценарію. Всі мають бути свідомі того, що Україна здатна до спротиву, що у вас є також розвідувальна спроможність", - сказав Ходжес.

Генерал додав, що в цьому й полягає стратегія стримування, яку сповідує НАТО: мати спроможність відповісти і демонструвати її.

"У мене є впевненість, що українське керівництво і безпекові структури розуміють цей підхід", - сказав він.

Разом з тим, Ходжес додав, що зараз існує мала ймовірність розвитку сценарію повномасштабного вторгнення РФ.

У лютому-березні 2014 року Росія після падіння в Україні режиму президента Віктора Януковича провела спецоперацію з анексії Криму, інспірувала виступ сепаратистів в Луганській і Донецькій області та пішла на пряме військове вторгнення в серпні 2014 і лютому 2015 років.

Росія продовжує підживлювати війну на Донбасі грошима і озброєнням, створивши в окупованих районах повноцінну армію в складі кадрових російських військових, громадян РФ і місцевих сепаратистських елементів.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>