Галицька "побагатшала" на нові майданчики

Липень 3, 2017, 08:57 | (0) | інше головне МОЄ МІСТО новини
DSC_3088

Мало не  щодня  комунальні служби міста працюють над новим об’єктом, котрий певною мірою додає вишуканості колисці Роксолани. Стараннями майстрів гори піску й бруківки стають красивим тротуаром, а сіра прибудинкова територія - яскравим майданчиком для малечі…

Минулого тижня не лише у центрі  Рогатина кипіла робота, де були задіяні працівники міського комбінату комунальних підприємств. Як виявилося, на вул.Галицькій, 119 закінчили облаштовувати дитячий майданчик. Встановлено бруковані доріжки, поребриком бордюри, три красиві лавочки, також відведено зону для квітів. Розмістили і нові яскраві дитячі гойдалки, будиночок із ковзанкою та драбинками  тощо, щоб малеча з задоволенням гралася у дворі.

Коли заглянула на Галицьку, 119 тут якраз тривали роботи над ще двома майданчиками. Зокрема, майстри Ігор Хмарик, Степан Скибак  трудилися над відпочинковою зоною, вмощуючи площадку розміром 65м кв. бруківкою. Скоро між зеленими насадженнями мали облаштувати гарні лавки і столики. Тож батьки та дідусі з бабусями, зможуть приємно проводити час у колі знайомих, одночасно спостерігаючи за своєю малечею. Крім того, зовсім поруч завершували роботи із встановлення  спортивних тренажерів для старших дітей та молоді.

????????????????????????????????????

В  іншому куточку міста, на вул. Галицькій, 52, працівники комунального підприємства завершували зовнішні роботи над фасадом майбутнього історико-краєзнавчого музею «Опілля». Навколо облаштовано обмостки (бруковану та бетонну), перекрито дашок  на вході у підвал. А на вул.Липовій, 31 А проводили косметичний ремонт у під’їзді: шпаклювали панелі, заробляли відкоси біля нових вікон, проводили побілку стін та стелі, фарбували двері.

Пам’ятаючи сюрпризи  попереднього року, зокрема,  ошатні зображення, що прикрасили місцеві будівлі, знайомі рогатинці вже не раз розпитували нас: «А що з’явиться на стіні, де нині проводяться роботи на підйомній вишці?». Отож вирішили довідатись це  у керівника  «Рогатинського міського комбінату комунальних підприємств». Роман Федик  розповідає, наразі працівники провели  демонтажні роботи на вул. Галицька, 58. У місцях, де була пошкоджена штукатурка, зробили поточний ремонт, затягнули всю поверхню сіткою і клейовим розчином. Цими днями  працюють над відкосами, готуючи  стіну до шпаклювання, а відтак  - до малярних робіт.

DSC_3121

«Нехай малюнок буде невеличким сюрпризом для рогатинців, - зауважує  Роман Михайлович. – Та основу під нього  пофарбуємо у витримані коричнево-пастельні тони, також маємо намір попрацювати над частиною даху, який вкрився іржею (піднести її, підфарбувати). Наразі працюємо над торцевою стіною і стараємося зробити все можливе, аби якісно нанести зображення та будівля гарно виглядала».

Усі перелічені об’єкти «Рогатинський міський комбінат комунальних підприємств» планує здати на початку  липня. Та планів на наступний місяць теж налічується чимало. Р.Федик ділиться окремими з них: «Наразі працюємо над плануванням території перед музеєм, маємо намір облаштувати її красивою бруківкою, оформивши зеленими насадженнями. Проте поки що це лише думки, які після погодження намагатимемося втілити у життя. Найближчим часом брукуватимемо й частину тротуару на вул. Шевченка (від повороту на вул.Івасюка до районного будинку культури), яка у поганому стані, ремонтуватимемо фасад на площі Роксолани, 22. Розпочали відновлювати старі спортивні і дитячі майданчики у Рогатині. На них проведемо поточний ремонт тренажерів, замінивши деталі, які  вийшли з ладу, фарбування, щоб були у  належному стані». Така позитивна реконструкція запланована на вул. Шевченка, Коцюбинського, Грушевського, Миру та ін.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>