В Івано-Франківську прощаються із загиблим на сході бійцем

Травень 21, 2018, 10:51 | (0) | АТО область
59d77f526355563be99648eb5c7a78c1305b17b2
Сьогодні в Івано-Франківську провели в останню дорогу військовослужбовця 9-ї роти 93-ї окремої механізованої бригади Сергія Гундера.

Попрощатись з воїном, що віддав своє життя за Україну прийшли родичі та близькі загиблого, побратими по службі, представники влади та просто небайдуже містяни.

Кум загиблого Ігор позивний "Вуйко" пригадує, що Гундер був дуже добрим.

"Він переживав за всіх. Сьогодні Сергій мав приїхати додому на перше причастя дитини. Приїхав - але не так, як хотілось", - зауважує чоловік.

Після молитви за душу бійця у "Домі смутку", процесія вирушила до міського кладовища на Чукалівці, де і відбудеться поховання.

Нагадаємо, у середу, 16 травня, в зоні АТО від ворожої кулі снайпера, що влучила в серце, під Волновахою загинув 41-річний Сергій Гундер "Татарин", військовослужбовець 9-ї роти 93-ї окремої механізованої бригади.

Уродженець Харкова, останніх десять років жив в Івано-Франківську. За власним бажанням став на захист рідної країни, з 2015 р. служив у 93-ї ОМБр, брав участь у боях в Пісках. Згодом отримав важке поранення в руку під час розвідки, отримав інвалідність II групи.

У чоловіка залишились мати, яка проживає в Харкові, дружина і донечка в Драгомирчанах, а також двоє дітей від першого шлюбу.

Джерело: www.blitz.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>