В Івано-Франківську змагалися юні майстри гри на духових інструментах

Березень 29, 2018, 12:40 | (0) | область
936861

Понад п’ятдесят юних музикантів з семи областей України з’їхалися до Івано-Франківська, щоб помірятися своєю майстерністю гри на духових інструментів.

Тут, на базі Івано-Франківської музичної школи № 2 ім. В.Барвінського відбувся Шостий Відкритий конкурс виконавців на духових інструментах.

Чудовим святом музики назвав вказану музичну подію Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. «Величезна подяка директору департаменту культури Надії Загурській та її заступнику Любомиру Никораку за чудове свято музики в Івано-Франківську. Дякую молодим учасникам та їхнім наставникам за те, що примножують талант України», - зазначив він у своєму дописі у соцмережі «Фейсбук».

Зі слів мера, усі члени журі зійшлися на тій думці, що конкурс давно вже перепереріс межі обласного і з гідністю може носити звання «всеукраїнського». При цьому Руслан Марцінків пообіцяв, міська влада у цьому прагненні лише підтримуватиме прагнення організаторів.

Міський голова також відзначив позитивну оцінку, яку дали члени журі результату ремонтних робіт, що були проведені торік у музичній школі № 2, зауваживши, що деякі з них просто не впізнали приміщення школи. «Цікаво, - зазначив мер, - що голова спілки композиторів України, який приїздив на конкурс два роки тому, не впізнав приміщення нашої музичної школи № 2 ім. Барвінського. Казав, що його привезли не за тією адресою. Й не дивно, бо минулоріч зробили капремонт фасаду закладу. Гарні зміни, що дивують гостей і тішать мешканців».

Джерело: briz.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>