В Івано-Франківську за грантові гроші оновлять Геологічний музей

Лютий 13, 2020, 12:08 | (0) | область
630_360_1576164799-672

Про це йшлося під час обговорення роботи над грантовим проєктом «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України», - інформує пресслужба вишу.

На зустрічі також обговорювали 50 історичних та історико-культурних об’єктів Івано-Франківщини, які варто просувати. Зокрема, планують виготовити та поширювати інформаційну продукцію про пам’ятки історичної та культурної спадщини на транскордонній території, закупити сучасне обладнання для лазерного 3D-сканування, створити інформаційний веб-сайт тощо.

«Адже основна мета проєкту  активізація і поглиблення співробітництва щодо дослідження стану, збереження та популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України, підтримання культурного діалогу між громадами Сучавського повіту та Івано-Франківської області, а також підвищення обізнаності туристів про історико-культурну спадщину двох регіонів», - каже координатор проєкту Микола Приходько.

До слова, два проєкти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу обрано для реалізації в межах впровадження Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014-2020.

Довідково. Реалізація Проєкту почалася 5 лютого цього року та фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної Операційної Програми Румунія – Україна 2014-2020. Виконавці Проєкту: Сучавський Університет «Штефана чел Маре» (головний бенефіціар, м. Сучава, Румунія) та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу – партнер. Загальний бюджет – 454 640,50 €, з них 409 176,50 € – внесок Європейського Союзу.

Джерело: suspilne.media

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>