В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Грудень 5, 2018, 12:04 | (0) | Добрі справи Духовність і культура область
32454_134

3 грудня в Івано-Франківську відзначили День людей з інвалідністю. У залі філармонії відбувся концерт.

В Україні день людей з інвалідністю відзначають з 1993 року відповідно до указу Президента України, - інформує Правда ІФ.

В заході взяв участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, який прийшов, щоби благословити присутніх та висловити їм свою підтримку.

Міжнародний день людей з інвалідністю встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Цей день був проголошений з метою привернення уваги до людей, які мають особливі потреби, та дотримання їхніх прав. Генеральна Асамблея ООН закликає країни сприяти інтеграції осіб, які мають певні вади, в життя суспільства.

"Свято добра та милосердя покликано привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю. Але найперше не до їх проблем та потреб, а до їхніх талантів, що є у кожного. Адже люди, які обділені здоров’ям, обдаровані певним хистом та здібностями", - кажуть організатори.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>