В університеті Богомольця припинили страйк

Лютий 28, 2018, 18:01 | (0) | Україна
630_360_1494918100-1863
Студенти та викладачі, які входять до страйкового комітету, заявили про припинення  страйку в Національному медуніверситеті.

Відповідне відеозвернення розміщено на сайті НМУ ім. Богомольця.

"Ми припиняємо страйк. Нас почули. Вчора (у вівторок, 27 лютого - ред. ) Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я одноголосно підтримав усі наші вимоги. Ми впевнені - перемога буде за НМУ", - сказано у зверненні.

Як повідомляв Укрінформ, страйк в НМУ ім. Богомольця був оголошений представниками Студентського парламенту НМУ ім. Богомольця, ГО "Студентська довіра", студентського профкому та студентського активу, а також деканами, проректорами, профспілкою університету після того, як МОЗ відсторонив від виконання обов'язків ректора вишу Катерину Амосову на час перевірки ситуації зі зривом ліцензійного іспиту "Крок-1" для студентів-стоматологів 3 курсу. Водночас частина студентів вишу висловила незгоду з цією позицією та вимагала поновити навчальний процес.

У вівторок, 27 лютого, Комітет ВР з питань охорони здоров'я підтримав пропозицію звернутися до Володимира Гройсмана з проханням узяти під особистий контроль ситуацію з Національним медичним університетом ім. Богомольця

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>