В Україні розпочався другий етап послаблення карантину

Травень 22, 2020, 11:42 | (0) | Україна
6DF414C1-F9E9-4AE5-96EC-4F9AAFA7AFE5_w1023_r1_s

Сьогодні в Україні розпочався новий етап послаблення карантину, який включає запуск громадського транспорту, а з 25 травня – відкриття метро і дитсадків.

Що дозволено з 22 травня:

  • проведення спортивних заходів до 50 осіб без глядачів;
  • проведення релігійних заходів – не більше однієї особи на 10 м. кв;
  • міський, приміський і внутрішньообласний транспорт;
  • робота готелів, але не хостелів. Ресторани та басейни в них не запрацюють.

З 25 травня запрацюють метро і дитсадки.

Що обов’язково: регулярна дезінфекція; дотримання соціальної дистанції; маски; наявність документів, що засвідчують особу.

Громадський транспорт. Міський та приміський транспорт запускають сьогодні. Однак, з міжобласним поки не поспішають. Було прийнято рішення вже з п’ятниці запустять громадський транспорт там, де за останній тиждень на 100 тисяч населення припадає в середньому менше 12 нових випадків захворювання COVID-19.

Нагадаємо,з 11 травня дозволено роботу закладів торгівлі непродовольчими товарами, роботу літніх терас кафе і ресторанів на відкритому повітрі, а також закладів харчування на винос, закладів культури за бажанням цих закладів, також дозволяється діяльність нотаріусів, адвокатів, аудиторів.

Також з 11 травня відкрилися парки і сквери, салони краси, частково музеї.

Джерело: news.finance.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>