В Україні проходять вибори в більш ніж 60 ОТГ

Червень 30, 2019, 15:20 | (0) | Україна
109[406099](265x147)

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що в неділю, 30 червня, відбудуться перші вибори в понад 60 об'єднаних територіальних громадах. Про це він написав у своєму мікроблозі в Twitter.

Згідно з його словами, в 66 об'єднаних громадах в Україні пройдуть перші вибори, а також відбутися додаткові вибори депутатів в 30 сільських та селищних радах, які приєднуються до ОТО. До слова, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував призначення нових голів обласних державних адінімстрацій.

Він також нагадав процедуру їх призначення: вона передбачає подання Кабінету міністрів за підписом прем'єр-міністра президенту на призначення. Нагадаємо, як повідомляв "УРА-Інформ", Кабінет міністрів України прийняв рішення внести окуповану частину Луганської області в перспективний план формування об'єднаних територіальних громад.

Джерело: ura-inform.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>