В Україні заборонили продаж омивача скла через дозволену в Європі домішку, – ЗМІ

Січень 11, 2018, 12:35 | (0) | Україна
630_360_1447086003-6670

Держпродспоживслужба заявила, що знайшла на українському ринку омивач скла “Зимовий концентрат-80” LEDOCOOL, який “несе загрозу для здоров’я людей”.

За результатами експертизи речовина не відповідає вимогам щодо забезпечення її безпечності, зокрема, вимогам постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.12.2007 № 41, оскільки містить у своєму складі метиловий спирт (метанол), який може становити серйозну загрозу здоров`ю людей, які придбали або мають намір придбати таку продукцію, – йдеться у повідомленні служби.

У зв’язку з цим, було прийняте рішення про вжиття обмежувальних заходів – заборону введення в обіг такої продукції на ринок України.

При цьому, як зазначають ЗМІ, метанол дозволений для застосування в якості склоомивача в багатьох країнах, в тому числі і в країнах Євросоюзу. Він був заборонений в Росії головним чином для виключення вживання людьми.

Джерело: informator.news

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>