В Україні відсьогодні почалось пом'якшення карантинних обмежень

Травень 11, 2020, 18:50 | (0) | Україна
630_360_1576164799-672

Салони краси, стоматологічні кабінети та адвокатські приймальні розпочали роботу – в уряді нагадали, яких видів діяльності стосуються послаблення з 11 травня та які залишаються під забороною.

В Україні в понеділок, 11 травня, розпочався перший етап послаблення карантинних обмежень, відновлюють роботу перукарні та салони краси, літні маданчики в закладах громадського харчування та стоматологічні кабінети. У Кабінеті Міністрів роз'яснили, яку діяльність дозволено відсьогодні та яка залишається під забороною.

«Цей день настав, тому що більшість з нас дотримувалися правил. Однак це не означає, що ми можемо знехтувати заходами безпеки. Щодня в Україні виявляють близько 500 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Щоб не поповнювати цю невтішну статистику, не забувайте про правила безпеки», – йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.

Для відновлення роботи зазначені заклади мають дотримуватися вимог міністерства охорони здоровʼя.

Зокрема, робота літніх і сезонних майданчиків кафе і ресторанів може бути відновлена за умови дотримання протиепідемічних заходів. Серед іншого, потрібно дотримуватися дистанції в 1,5 метра; заклади повинні мати засоби для дезінфекції рук при вході; замовлення повинні здійснюватися і видаватися дистанційно.

У перукарнях, салонах краси та косметологічних кабінетах на вході також повинні бути антисептики, в закладі не повинно бути більше одного клієнта на 10 кв. метрів. Власники малого бізнесу повинні регулярно дезінфікувати свої приміщення.

Як повідомлялось, регіони з найвищою захворюваністю залишаються на «адаптивному карантині».

Джерело: mind.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>