В США посилять контроль за отриманням віз

Серпень 13, 2019, 18:55 | (0) | Світ
44d2fca54b33ff3b673e33c7de0532d916d2f481

Білий дім оприлюднив розпорядження, яке посилить правила видачі віз на тимчасове або постійне проживання в СШАіноземним громадянам.  Документ набуде чинності 15 жовтня.

Про це повідомляє Finance.UA.

Заяви на тимчасові або постійні візи будуть відхилені, якщо іммігрант має низький дохід. Також у візі відмовлять, якщо іммігрант має недостатній рівень володіння англійською мовою, який не дозволяє «вийти на ринок праці». Крім того, візу можуть не видати тим, хто отримує допомогу з боку держави – соцдопомогу, талони на харчування, державне житло або безкоштовну медичну страховку за програмою Medicaid.

Тим, хто не відповідає критеріям, буде відмовлено у в’їзді. Іммігрантам, які вже проживають в країні і не зможуть довести свою фінансову самостійність, не вдасться продовжити перебування.

Ці правила не будуть стосуватися тих, хто вже подав заяви на грінкарту, а також тих, хто претендує на надання статусу біженця.

Джерело: 8channel.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>