В столиці Флориди вперше за майже 30 років випав сніг

Січень 4, 2018, 22:26 | (0) | Світ
3bfa9201dadb0b8e9a597abb74d8a470_XL

Морози, сильні снігопади і вітер спричинили хаос на східному узбережжі США. Перший за майже 30 років сніг випав у столиці Флориди, а в найбільших аеропортах Нью-Йорка та Нью-Джерсі скасували майже 2,7 тис рейсів.

Снігові бурі вчора пройшли південно-східним узбережжям США. Про найбільші впродовж останніх років снігопади повідомили жителі Флориди, Джорджії та Південної Кароліни. У столиці штату Флорида Таллахассі, сніг з’явився вперше за 28 років. В Джексоні в штаті Міссісіпі замерзли водопровідні труби. У Саванні, штат Джорджія, сніг впав вперше за вісім років. Через ожеледь поліція закрила в місті кілька дорожніх розв’язок і мостів.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо повідомив у Twitter, що сьогодні у місті зачинять всі школи. Аналогічне рішення прийняли у багатьох містах на південному сході США. У Південній Кароліні, у зв’язку з сильними снігопадами у середу ввечері (за місцевим часом) закрили аеропорт Чарлстону. Губернатор Генрі МакМастер звернувся до жителів східної частини країни з проханням залишатися в дома і виходити на вулицю тільки в разі крайньої потреби.

Джерело: zik.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>