В Росії кажуть, що з їхнього Олімпійського комітету зняли санкції

Лютий 28, 2018, 17:50 | (0) | Світ

Міжнародний олімпійський комітет повністю відновив в правах Олімпійський комітет Росії.

Про це повідомляє російський Інтерфакс з посиланням на президента ОКР Олександр Жуков.

Він зазначив, що з МОК надійшов лист, який стосується відновлення ОКР в правах.

"МОК може підтвердити, що всі інші результати (допінг-проб) членів делегації олімпійських спортсменів з Росії (на іграх в Пхенчхані) є негативними. Було сказано, що при виконанні всіх умов тимчасове відсторонення буде знято, як тільки організація підтвердить відсутність порушень делегації олімпійських спортсменів Росії", – цитує видання Жукова.

За його словами, це означає, що ОКР може знову користуватися всіма правами і може виконувати всі обов'язки.

Як відомо, Міжнародний олімпійський комітет 5 грудня відсторонив збірну Росії від участі в Олімпіаді-2018. У МОК на підставі двох розслідувань визнали доведеним фактом, що Кремль на державному рівні організував систему застосування допінгу російськими спортсменами на іграх в Сочі в 2014 році.

Постанова Правління МОК передбачала, що заборона підняти прапор своєї країни для росіян могла бути скасована до церемонії закриття Ігор, якби російські спортсмени довели, що дотримуються правил.

Джерело: pravda.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>