В Донецькій області сталася пожежа на шахті, 6 працівників опинились в пастці

Квітень 30, 2018, 21:35 | (0) | Україна
834333_w_300

У Донецькій області в місті Мирноград, в ніч на 30 квітня, сталася пожежа на шахті Капітальна ДП Мирноградвугілля, 6 жінок опинилися в пастці.

До вогнеборців виклик надійшов о 22:09 вечора, повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Пожежа виникла на 4 поверсі будівлі АБК і супроводжувалася щільним задимленням. Заблокованими у приміщенні опинилися 6 працівниць шахти. Рятувальники за допомогою автодрабини врятували 2 потерпілих з четвертого поверху будівлі, ще 4 працівниць вони вивели з підсобного приміщення на другому поверсі. Ніхто серйозно не постраждав, однак в однієї жінки, яка самостійно вибралася з будівлі, лікарі діагностували отруєння чадними газами.

"Після прибуття на місце рятувальники встановили, що пожежа відбувається на 4 поверсі 5-поверхової будівлі АБК на площі 360 кв. м, спостерігається щільне задимлення. Загалом, завдяки оперативним та злагодженим діям вогнеборців було врятовано 6 працівників шахти", - повідомили рятувальники.

Пожежники повністю загасили вогонь о 00:55 ночі, наразі правоохоронці з'ясовують причини та збитки від пожежі.

Джерело: gazeta.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>