Військові літаки США проводили розвідку поблизу Криму

Січень 8, 2018, 12:25 | (0) | Світ
10c22cafaeaba9b7a3593bac3ae8992bae68ec40

Два американські військові літаки у неділю, 7 січня, здійснили масштабну розвідувальну операцію, частина якої припала на територію окупованого Росією Криму.

Як пишуть західні авіаресурси, йдеться про морський розвідник P-8A Poseidon та дальній важкий безпілотник RQ-4A Global Hawk. За даними профільних ЗМІ, стратегічний безпілотний літальний апарат ВВС США RQ-4A Global Hawk з бортовим номером 12-2050, який, як повідомлялося, в неділю проводив розвідку вздовж лінії розмежування на Донбасі, після цього впродовж декількох годин курсував вздовж усього узбережжя Криму, починаючи від його західного краю до Керченської протоки. В цей же час патрульний протичовновий літак ВМС США P-8A Poseidon з бортовим номером 168 432 і позивним PS076, що вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії, у неділю був зафіксований поблизу Севастополя. Морський розвідник зробив політ на захід і південь від півострова. Що цікаво, з початку року це вже щонайменше другий політ розвідувального літака ВМС США поблизу узбережжя Криму. Перший був зафіксований у перший же день 2018 року – 1 січня.

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>