ВІДОМИЙ ТЕЛЕВЕДУЧИЙ ПРЕЗЕНТУЄ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ СВОЮ КНИГУ ТА ПРОВЕДЕ КУЛІНАРНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Жовтень 28, 2015, 10:58 | (0) | область Прості рецепти на щодень
kostya (1)

В п'ятницю для усіх любителів кулінарного мистецтва презентація книги та кулінарний майстер-клас від Констянтина Грубича, пише Фіртка.

О 18:00 в Urban Space 100 ( вул. Грушевськго, 19) рецепти простих, а головне недорогих українських страв франківчанам розповість відомий телеведучий Костянтин Грубич.

На відвідувачів чекає кулінарний майстер-клас. Костянтин покаже, як готують справжні цибуляники на Чернігівщині. А ще під час зустрічі ведучий презентує свою свіженьку кулінарну книгу «Смачна країна», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Вхід на подію – вільний.

Впродовж кількох років Костянтин Грубич проводив телезйомки у найвіддаленіших селах та містечках, досліджуючи гастрономічні особливості різних областей України. Кращі кухарі, ресторатори та просто небайдужі гурмани Закарпаття, Львівщини, Донбасу, Тернопільщини, Київщини, Криму вчили ведучого готувати унікальні страви, рецептура яких передавалася з діда-прадіда. Як виявилося, українські кулінарні традиції – дуже багаті, а наша країна справді смачна! Костя жартує, що тепер навіть уві сні із заплющеними очима може розповісти, якою стравою люблять ласувати на Буковині, а яку повинна вміти готувати кожна порядна галичанка.

1508038_1651495298442035_309671818835920993_n

Унікальних рецептів Грубич не приховує – усі «кулінарні трофеї» виклав на трьохсот сторінках своєї нової книги «Смачна країна», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Тут є фірмові рецепти від знаних українських шеф-кухарів і шедеври народної кулінарії, чимало традиційних призабутих страв, що їх їли українці протягом багатьох століть... «Смачна країна» містить не лише опис страв, а й показує багатство культури різних куточків України. Частину з описаного у книзі Костя вже встиг приготувати під час відкритих майстер-класів у Львові, Київі, Тернополі, Ужгороді, Житомирі і навіть на Донеччині та Луганщині. У Краматорську ведучий взяв участь у Першому фестивалі вуличної їжі, представивши публіці «страву єднання» «Кандьор», що була зроблена з двох видів сала: краматорського та львівського. На черзі – Івано-Франківськ та «Чернігівські цибуляники»!

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>