Відома телеведуча оголосила конкурс для багатодітних матусь

Жовтень 28, 2017, 20:55 | (0) | Шоу-бізнес
a8f7a04e1e8699baddd1b800c995c771f0b0304c

Відома телеведуча Ольга Фреймут все частіше  ділиться з шанувальниками власними материнськими хвилюваннями. Зірка виховує трьох дітей.

Найстаршій Златі 11 років. Дівчинка крок за кроком підкорює українську публіку: якщо не у соцмережах, то у шоу та на подіумі. Спостерігаючи за першими кроками доньки, Ольга Фреймут вирішила оголосити конкурс для багатодітних матусь.

Зірка просить надсилати фото з дітьми. Найпроникливіші пообіцяла опублікувати на власній сторінці у соцмережі та відзначити призами.

“Вчора, коли донечка йшла подіумом, я вперше відчула страх, що вона вже у напрямку незалежності. Їі кроки не до мене, а радше від мене. Маю трьох діток, і я більше собі не належу. Серце набуло безмежних розмірів, окрім безкінечної любові, у ньому тривога і страх за три маленькі долі, у яких я за старшу…

А як боретеся з тривогою ви, такі ж багатодітні мами? Ви б не могли мені, будь ласка, надіслати фотографії, на яких ви та ваші малята? Просто відзначте мене – і я ці світлини побачу. Найпроникливіші опублікую тут у себе. Разом оберемо переможця”, – пообіцяла Ольга Фреймут.

Джерело: gk-press.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>