Вчора в Рогатині трапилася масштабна пожежа

Квітень 3, 2018, 11:09 | (0) | район
45E1532F-D6AF-48E9-A79F-16EBC6B0DE6C_w1023_r1_s

Пожежа була досить масштабною, тому рогатинським колегам на допомогу виїхали вогнеборці з селища Букачівці та міста Бурштин

Займання трапилося в Рогатині по вулиці Кобилянської. Там розміщений двоповерховий будинок, а до нього прибудована літня кухня, також на два поверхи. Вогонь виник на горищі цієї прибудови. Повідомлення про пожежу надійшло в 16:51, ліквідовували її майже дві години.

Спочатку на виклик вирушив склад пожежної частини №16, що знаходиться в самому Рогатині. Але оскільки пожежа була досить масштабною, колегам на допомогу виїхали вогнеборці з селища Букачівці та міста Бурштин. Загалом на місце події прибуло три десятка вогнеборців, які залучили п’ять одиниць техніки. Вогонь суттєво пошкодив дах та горище будівлі.

Дві ланки ГДЗС працювали 70 хвилин. Локалізувати пожежу рятувальники змогли лише о 17:45, а повністю погасити вогонь вдалося о 18:55.

Про причини займання наразі не повідомили.

Джерело: if.oblast.online

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>