Вчені з’ясували, чи допомагає щоденне зважування при схудненні

Червень 17, 2017, 17:56 | (0) | Здоров'я і краса новини

Одночасно з початком процесу схуднення у людей з’являється звичка регулярно зважуватися. Контроль маси тіла – справа хороша і деякі навіть впевнені, що він допомагає швидше скидати ненависні кілограми. Доктор Камал Патель дотримується іншої думки і заявляє, що щоденне зважування при схудненні – велика дурість.

Вся справа в тому, що ваги протягом доби розповідають не про те, скільки при правильному схудненні з’явилося м’язової маси і пішло жиру, а про те, скільки людина сходила по нужді і скільки спожила вуглеводів. Навіть при найактивніших навантаженнях, правильному харчуванні вага залишається колишнюю протягом трьох днів. Тільки за умови, що людина не вживала вуглеводи протягом цього терміну, ваги покажуть втрату 500 грам.

За словами вченого, виснажувати себе голодними дієтами і сильними фізичними навантаженнями не варто, оскільки основну масу тіла складають кістки, органи і м’язи. Якщо організм втрачає жир, то одночасно з цим наростає м’язова маса. Таким чином, вага може досить тривалий період зберігатися на одному рівні, а сам процес втрати вже запущений.

Втім, психологи впевнені, що зважування при схудненні має свій позитивний ефект і навіть коли стрілка вагів показує втрату 100 грам, для тих, що худнуть це є свідченням того, що все що було зроблено не дарма. Вчені пропонують самим визначатися, як часто слід зважуватися при схудненні.

Джерело:invaders.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>