Всю зиму він збирав пляшки і звозив на дачу... Сусіди сміялися, але навесні ділянку було не впізнати! (фото)

Березень 7, 2017, 09:27 | (0) | інше новини Скриня домашніх порад

Встановлено, що середньостатична європейська сім'я з чотирьох чоловік за рік викидає до 300 порожніх пластикових пляшок.

А це чудовий матеріал для повторного використання і виготовлення різних виробів! Крім того, повторно використовуючи пластик, ми зберігаємо навколишнє середовище й економимо власні гроші. До речі, застосовувати пластикові пляшки не за призначенням першими звикли люди не з обмеженим доходом, а саме успішні , передає Ukr.Media. Напередодні городньо-польових робіт своїми руками побудувати теплицю із звичайних пластикових пляшок.

   

Теплиця з пластикових пляшок

Ось, приміром, теплиця якогось шотландця, який всього за 3 місяці зумів назбирати 7000 "півторачок", а потім з цього «добра» відібрав 1000 і збудував собі теплицю 2 х 2 м і висотою 1,9 м.

Як стверджує майстер, самим трудомістким в будівництві теплиці було очистити пляшки від етикеток. Також -  знайти місце для зберігання матеріалу, поки той не буде задіяний.

Теплицю він споруджував так: спочатку зібрав дерев'яну раму, потім пляшки одягав одну на одну, вставляючи горлечком в отвір, прорізаний у денці попередньої пляшки. Закріпити конструкцію можна, вставивши дерев'яні прути і змазавши клеєм всі з'єднання.

Ось кілька прикладів теплиць з пляшок. Принадність цих конструкцій ще й у тому, що їх легко можна перенести на інше місце.

А ось як можна зробити пляшкову черепицю: спочатку зріж шийку і дно, потім розріж циліндр. Скріпи заготовки будівельним степлером.

Так можна побудувати корисну річ практично з нічого. Захист рослин від заморозків і сонця, економія коштів і турбота про довкілля.

 

 

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>