Воєнний стан в Україні: у Раді зробили крок до проведення місцевих виборів

Грудень 3, 2018, 19:17 | (0) | Україна
630_360_1543850397-706

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляє, що сьогодні президент Петро Порошенко внесе в парламент законопроект, який має врегулювати питання проведення місцевих виборів на територіях, де введено воєнний стан.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Спікер нагадав, що, згідно з законом про правовий режим воєнного стану, забороняється проводити будь-які вибори, в тому числі місцеві вибори і вибори в об’єднаних територіальних громадах, на територіях, де введено воєнний стан.

Так, зазначив Парубій, майже в 40 новостворених ВІДГ в областях, де введено воєнний стан, проведення виборів під загрозою зриву.

Голова ВР повідомив, що провів з цього приводу консультації з президентом, головою Центральної виборчої комісії та представниками фракцій парламенту попросив їх визначитися в цьому питанні.

«Моє особисте переконання полягає в тому, що парламент повинен вирішити цю проблему і призначити вибори в громадах в областях, де діє військовий стан», – зазначив спікер.

Так, він підкреслив необхідність юридично упорядкувати можливість проведення виборів у ВІДГ та проміжних місцевих виборів.

«Під час консультацій було погоджено, що президент України сьогодні внесе відповідний законопроект, що регулює цю юридичну обставину», – повідомив Парубій і висловив сподівання, що парламент розгляне цей законопроект на поточному пленарному тижні і прийме його.

Джерело: narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>