Ворскла звернеться до правоохоронних органів через фанатів у футболках з Гітлером – офіційна заява клубу

Жовтень 2, 2018, 16:20 | (0) | Футбол
photo-2018-10-02-09-39-41

Ворскла опублікувала офіційну заяву щодо вболівальників, які "засвітились" у футболках із зображенням Гітлера під час матчу 10 туру УПЛ проти Десни.

Нагадаємо, під час поєдинку 10 туру УПЛ Десна – Ворскла деякі вболівальники полтавців були одягнені у футболки із зображення Адольфа Гітлера.

Ворскла засудила дії своїх фанатів та налаштована звернутись до правоохоронних органів.

"ФК Ворскла розцінює поведінку цих осіб, як таку, що містить провокаційний характер, та йде всупереч розвитку та філософії полтавського футбольного клубу. Усі ми розуміємо наслідки таких провокацій! ФК Ворскла різко засуджує дії, що дискредитують всю футбольну громадськість, та суперечать принципам Міжнародної організації FARE. У переддень ігор Ліги Європи закликаємо всіх уболівальників дотримуватись правил толерантності та слідувати принципам УЄФА і здорового глузду.

Футбольний клуб Ворскла змушений звернутися до правоохоронних органів із проханням відреагувати на ситуацію, що склалася з метою запобігти подібним тенденціям", – йдеться у заяві на офіційному сайті клубу.

Крім того, як заявив віце-президент полтавського клубу Олег Лисак, він вважає такі дії провокацією, а клуб звернеться із відповідною заявою в СБУ.

"Я так розумію, ці люди – не з тих, хто організовано приїхав з Полтави. Я не розумію, хто і навіщо робить це перед матчами Ліги Європи. Ми підключимо СБУ, поліцію і будемо розбиратися в межах регламентних норм. Звичайно, уболівальників перевірятимуть і стюарди, і служба безпеки клубу.

Для мене самого загадка, навіщо це робити і кому це вигідно", – цитує Лисака Полтавщина спорт.

Джерело: football24.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>