Внаслідок бойових дій у Лівії загинули 147 людей

Квітень 15, 2019, 11:49 | (0) | Світ
C1B13780-CA73-49D2-A698-0375F5C3B7E0_w650_r0_s

Щонайменше 147 людей загинули, 614 отримали поранення  під час бойових дій у Лівії. Про це повідомило лівійське відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Twitter, передає УНН.

"Кількість загиблих у результаті бойових дій у Лівії наразі становить 147 осіб, ще 614 отримали поранення. ВООЗ направила команди хірургів для допомоги лікарням у районі Тріполі", - йдеться в повідомленні.

Наразі в Лівії діє два уряди: визнаний міжнародним співтовариством уряд національної згоди прем'єр-міністра Фаїза Сараджа в Тріполі і тимчасовий кабінет міністрів Абдалли Абдуррахмана ат-Тані, який діє на сході країни спільно з обраним парламентом і підтримуваний Лівійською національною армією. 4 квітня її командувач фельдмаршал Халіфа Хафтар оголосив про початок наступу на Тріполі.

Своєю чергою, Сарадж віддав наказ усім підконтрольним йому військовим підрозділам бути готовими до оборони.

Лівія потерпає від насильства, політичної нестабільності і боротьби за владу відтоді, як в 2011 році був повалений і убитий багаторічний правитель Муамар Каддафі.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>