Випускників військових кафедр призиватимуть на військову службу

Травень 30, 2017, 18:00 | (0) | Україна

Офіцерів запасу призиватимуть на службу до ЗСУ строком на 18 місяців. Однак, в зону АТО відправлятимуть виключно за власним бажанням.

Призову підлягають чоловіки до 43 років, що закінчили військову кафедру при ВНЗ, мають вищу освіту, первинне офіцерське звання і пройшли повний курс підготовки офіцерів запасу. “Після отримання повістки офіцер запасу повинен прибути на пункт збору у вказаний термін і приступити до виконання певних завдань.

У разі неявки без поважних причин вони будуть нести відповідальність у порядку, визначеному законом”, – наголосив заступник начальника Генерального штабу ЗСУ. Відстрочку офіцери запасу зможуть отримати через сімейні обставини, стан здоров’я, отримання освіти або продовження професійної діяльності.

На службу в зоні АТО офіцерів запасу відправлятимуть лише якщо вони особисто погодяться і підпишуть контракт. “Після призову буде проведена підготовка або допідготовка впродовж трьох місяців. Потім вони займуть посади в частинах поза зоною АТО”, – пояснили в штабі ЗСУ.

Марина Романцова

Джерело: lviv.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>