Викраденого українського політв'язня Панова етапували в Москву

Жовтень 9, 2018, 11:34 | (0) | Світ Україна
44_main

У вівторок, 9 жовтня, Політв'язня Євгена Панова, незаконно засудженого в анексованому Криму у «справі диверсантів», етапували з Сімферопольського СІЗО в Москву. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив брат Панова Ігор Котелянець.

За його словами, Панова етапували з Сімферопольського СІЗО в Москву, скоріше за все до Лєфортово, наразі він тимчасово знаходиться в Краснодарі. Причиною етапування є судове засідання 25 жовтня, на якому прокурор проситиме про збільшення терміну ув'язнення Панова до 10,5 років.

Нагадаємо, що колишнього учасника АТО Євгена Панова затримали у 2016 році. За словами російських спеслужб, Панова, а також Андрія Захтея, в серпні 2016 року затримали на території Криму. Вони нібито планували здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Проте, за словами брата Євгена Панова, чоловіка викрали в Запорізькій області і силою вивезли в Крим. 13 липня Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму засудив фігуранта справи «українських диверсантів» Євгена Панова до восьми років колонії суворого режиму.

Джерело: zaxid.net

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>