Видворення дипломатів: Румунія засуджує дії Росії

Березень 31, 2018, 13:18 | (0) | Світ
936861
Румунія підтверджує свою позицію й засуджує будь-які дії, які загрожують колективній безпеці й міжнародному праву.

Про це йдеться в оприлюдненому комюніке Міністерства закордонних справ Румунії у зв'язку з рішенням Росії вислати з країни румунського дипломата, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"МЗС підтверджує оголошення Росією персоною нон грата одного з румунських дипломатів після аналогічного заходу, зробленою нашою країною на знак солідарності з Великою Британією. МЗС підтверджує свою позицію: ми засуджуємо будь-які дії, що загрожують колективній безпеці й міжнародному праву", - йдеться в повідомленні.

Напередодні глава МЗС Румунії Теодор Мелешкану заявив, що "у країні відчувається дуже солідна присутність російського шпигунства", назвавши хімічну атаку в Солсбері у Великій Британії актом "політичного безумства".

Як повідомляв Укрінформ, раніше близько 30 країн, а також НАТО вирішили вислати російських дипломатів у відповідь на застосування Росією бойової хімічної речовини у британському Солсбері, де 4 березня було отруєно екс-офіцера Головного розвідувального управління РФ Сергій Скрипаля та його доньку.

Прем'єр-міністр Тереза Мей заявила, що відповідальність за це лежить на Росії, а слідство підтвердило застосування у Солсбері нервово-паралітичного газу "Новичок", якого виготовляють у РФ.

Україна, зокрема, прийняла рішення про видворення 13 російських дипломатів.

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>