Видача російських паспортів на Донбасі: у МЗС України висунули ультиматум

Травень 2, 2019, 10:55 | (0) | Україна
87

У Міністерстві закордонних справ України відповіли на указ президента Росії Володимира Путінапро спрощений порядок отримання російського громадянства для громадян України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу МЗС України.

У заяві відомства, що оприлюднена у вечорі в середу, 1 травня, зокрема зазначається:

“Оприлюднений указ президента РФ як й усі попередні та можливі майбутні нормативно-правові акти РФ, спрямовані на надання громадянам України російського громадянства у протиправний спосіб, були, є та будуть юридично нікчемними, не матимуть жодних правових наслідків і не визнаватимуться українською стороною”.

“Особливо цинічною є задекларована мета ухвалених російською стороною рішень – “захист прав і свобод людини і громадянина”, оскільки права і свободи громадян України почали грубо порушуватися з початком російської збройної агресії та окупації РФ частини АР Крим і м. Севастополь, а також окремих районів Донецької та Луганської областей”, – йдеться в заяві.

У МЗС України вимагає від російської сторони невідкладно скасувати всі протиправні рішеннящодо паспортизації українців і усунути їх негативні наслідки.

Також наголошується, що російському МЗС буде вручено відповідну ноту протесту.

У відомстві заявили, що Україна “продовжить активну роботу з міжнародними партнерами над посиленням консолідованого санкційного тиску на кремлівський режим”.

Закордонним представництвам України дано доручення «невідкладно інформувати» столиці іноземних держав про «паспортну агресію Російської Федерації».

Джерело: narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>