Вибори у ФРН: Ангела Меркель і Шульц зустрінуться на вирішальних теледебатах

Вересень 1, 2017, 23:21 | (0) | інше новини Світ

Ангела Меркель і Мартін Шульц зустрінуться на вирішальних теледебатах напередодні парламентських виборів у ФРН.

Канцлер ФРН Ангела Меркель і лідер Соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц готуються до дебатів, які відбудуться в цю неділю, передають у п'ятницю європейські ЗМІ, передає Ukr.Media.

Дебати А. Меркель і М. Шульца, як очікується, будуть транслюватися на декількох німецьких телеканалах 3 вересня. За даними опитування компанії Forsa, їх планує подивитися приблизно половина з 60 млн німецьких виборців.

На думку соціологів, ці дебати стануть останнім шансом для М. Шульца, щоб запобігти подальше падіння свого рейтингу популярності, яке спостерігається з січня.

"Це є шансом для Соціал-демократичної партії трохи піднятися (в рейтингу популярності - ІФ)", - вважає соціолог Манфред Гюллнер.

Зараз кожен другий виборець, як і раніше не впевнений, кому з цих двох кандидатів віддати свою перевагу, відзначають видання.

Вибори до бундестагу (нижньої палати парламенту Німеччини) відбудуться 24 вересня. Після цього в країні буде сформовано новий уряд і обраний канцлер ФРН.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>