Вдалий старт і срібло в фіналі «Кубка Олімпійських чемпіонів 2018».

Квітень 17, 2018, 20:03 | (0) | інше головне новини спорт
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14-15 квітня  в  Ужгороді  відбувся дитячий турнір з плавання «Кубок Олімпійських чемпіонів 2018».

У турнірі взяли участь команди спортивних шкіл  міст західного регіону України:  Чернівців,  Тернополя,  Івано-Франківська, Львова, Луцька,  Ужгорода  (250 учасників).

Збірну команду  Івано-Франківська  представляли   два  спортсмени Рогатинської  ДЮСШ  обласної ради  -  Скробач Максим  та Скробач Стелла ( тренер Сивий В.М.).

Слід  відзначити вдалий виступ  Скробача  Максима, який здобув призові місця:      50м в/с  - І місце, 50 м н/с -  І місце, 100м н/с - І місце, 100 м в/с -  ІІІ місце. А також  й успіхи  Скробач Стелли, яка у напруженій  боротьбі  поступилася лише сильним спортсменам  з  м.Чернівці, посівши  5 –те місце.

У загальному заліку  Скробач Максим зайняв ІІ місце серед усіх учасників    та  був  нагороджений медалями, грамотами  та цінним призом.

Любов Олексин, інструктор-методист Рогатинської ДЮСШ.