Важкопоранений атовець із Прикарпаття лікується малюванням

Лютий 2, 2018, 11:42 | (0) | АТО область
288040_1
Періодично від проходить реабілітацію у шпиталі на Рівненщині. Цього разу — не тільки вправами, але і малюванням, інформують “Вікна”. Волонтерка Єлизавета Масляк побачила у роботі калушанина подих жаги до життя:
“Роки лікування та реабілітації, болю та надії, багато ще попереду праці та пошук сил у не одного пораненого бійця на війні. Та в цьому колі лікарень-операцій-реабілітацій трапляються й дива, от і поранений Олег Івахнюк із Калуша відкрив у собі щось нове, що дозволяє йому геть зовсім не бути слабким. Картина в його виконанні тішить та дивує, а головне якийсь подих жаги до життя”, – зауважила Масляк.
Нагадаємо, що після тривалого лікування в Іспанії боєць добровольчого батальйону “Донбас” Олег Івахнюк повернувся у Калуш.
http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2018/02/ivahnyuk1.jpg
Олег Івахнюк був активним учасником Революції гідності. Йому пощастило вижити на Інститутській. Але три кулі дістали добровольця на Сході — під час першої спроби визволити Попасну. Тоді штурмовий загін “Донбасу”, у який записався Олег, потрапив у засідку. За два роки калушанин переніс понад два десятки операцій. Нещодавно він повернувся з Іспанії додому. Але в Україні йому потрібно буде продовжити лікування. Втім, боєць вірить, що зможе зіграти у футбол та повернутися у військовий стрій. Реквізити для допомоги (картка Првиату): 4149 4978 0992 1416 (Івахнюк Олег Петрович). Джерело: pravda.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>